Opinie o Nas

Koszule nocne męskie

Koszule nocne męskie

Aktywne filtry

Koszule męskie do spania to najwygodniejszy strój na noc, jaki można sobie wyobrazić. Ten przez wielu niedoceniany rodzaj bielizny zapewnia taki komfort, którego efektem będzie długi, przynoszący regenerację sen. Podstawowym materiałem, z którego koszule nocne dla Panów są szyte, jest bawełna. Ta naturalna tkanina jest idealna dla skóry i łatwo dostosowuje się do panującej w pomieszczeniu temperatury.

Zachęcamy do większego zwracania uwagi na to, w czym śpimy. Niewłaściwy dobór bielizny nocnej może sprawić, że organizm będzie niepotrzebnie zużywał energię w wyniku nadmiernego pocenia się lub wychłodzenia. Twoja nowa męska koszula nocna sprawdzi się o każdej porze roku.

Cechy męskich koszul do spania

Czym charakteryzują się dobre koszule nocne męskie? Przede wszystkim muszą zapewniać pełną swobodę ruchów. Powinny ten umożliwiać swobodne obracanie się i zmiany pozycji. Wygodna bielizna nocna to zdrowy i długi sen w każdych okolicznościach.

Najwięcej ciepła nocą tracimy przez głowę, dlatego uważamy, że dobrym wyborem jest zakup szlafmycy, która dzięki swojej elastyczności jest niemal nieodczuwalna na głowie.

Męskie koszule nocne – oferta

Nocne koszule dla Panów dostępne są w wielu fasonach i wersjach kolorystycznych. W zależności od indywidualnych upodobań możesz wybrać dłuższą koszulę za kolano albo wersję letnią sięgającą do kolan. Jeśli chodzi o rozmiary, to z dumą informujemy, że nasze produkty są pod tym względem bardzo różnorodne. Będą idealnie leżeć zarówno na szczupłym i wysokim mężczyźnie, jak i na tym bardziej puszystym.

Pamiętaj o tym, że możesz wybrać długość szlafmycy. Zakres modyfikacji jest naprawdę duży. Może ona bowiem opadać nisko aż za obojczyk lub ledwie wystawać zza głowy.

Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Dotyczą one również długości rękawów. Jedni Panowie wolą długą wersję, inni z kolei komfortowo czują się z krótkim. Męskie koszule nocne występują w wariancie klasycznym i z rozpinanymi guzikami.

Ile kosztują koszule nocne męskie?

Przedział cenowy jest dość szeroki, można jednak śmiało powiedzieć, że koszt zakupu koszuli nocnej dla mężczyzny z reguły nie jest wyższy niż 100 zł. Na cenę wpływają czynniki, takie jak wzór i fason. Jednokolorowe męskie koszule zwykle będą nieco tańsze niż modele ze wzorami. Ponadto koszula z krótkim rękawem jest nieznacznie tańsza o tej, wyposażonej w dłuższą wersję rękawa.

Co ważne, męska koszula nocna jest najbardziej budżetową propozycją z kategorii nocnych ubrań dla mężczyzn.

Koszule nocne dla mężczyzn – na co zwrócić uwagę?

Dokonując zakupu, kieruj się materiałem, z którego uszyto dany model. W podobnej cenie raczej ciężko jest znaleźć bawełniane stroje o porównywalnej jakości. W takim przypadku piżamy z reguły zawierają wiskozę lub lyocell. Materiały te mogą podrażniać skórę, co z kolei realnie wpływa na pogorszenie się jakości snu.