Opinie o Nas

Kategorie produktów

Szlafrok Męski

Szlafrok męski - używa się ich w niejednym celu, są wygodne, komfortowe i przyjemne w dotyku. Szlafroki męskie były już znane w XVIII wieku we Francji. Tamtejsi mężczyźni zazwyczaj jedli w nich posiłki i ogólnie używali jako stroju domowego. Oczywiście sama geneza szlafroka sięga jeszcze dalej, bo aż do starożytnej Grecji, gdzie noszono je jako tuniki na różne okazje i pory dnia. Z czasem stały się strojem eleganckim i godnym szlachty. Wbrew pozorom nadal trochę tak jest.

Szlafrok męski bawełniany

Chociaż styl uległ nie tylko zmianie, ale także wzbogaceniu i zróżnicowaniu, nadal jest to ubiór o wysokiej jakości, dający poczucie wolności, komfortu i wygody. Obok tradycyjnych szlafroków, można znaleźć chociażby szlafrok męski bawełniany. Dzisiaj każdy może go nosić i często staje się stałym strojem domowym wielu mężczyzn. Nie ma się co dziwić, że od połowy ubiegłego wieku, istnieje polskie określenie na szlafrok - podomka. Niektórzy natomiast wolą go zakładać tylko po kąpieli lub wieczorami, bądź do porannej kawy.

Bez względu na to, jaką drogę się obierze, szlafrok męski sprawi, że błogi stan spadnie na noszącego natychmiast, poprawiając mu samopoczucie. To jakby fakt założenia szlafroka, był równoznaczny z odłożeniem na bok wszelkich zmartwień i problemów, ulegając rozkoszy odpoczynku i rozluźnienia.

Szlafroki męskie długie, z kapturem i krótkie

Krój szlafroka ma znaczenie i jest zależny od upodobań kupującego. Wygodne Spanie oferuje szlafroki męskie w kilku opcjach kroju. Po pierwsze szlafrok męski długi, który nie krępuje ruchów a dokładnie zakrywa całe ciało, nawet w luźnej pozycji siedzącej. Co więcej, nadaje się do osłony przed zbytnim przewiewem. Jeśli panuje chłód, a tym bardziej zimową pora, szlafrok męski gruby spełni swoje zadanie idealnie. Oczywiście na lato znajdzie się lekki szlafrok męski cienki, którego prawie nie czuć, a który perfekcyjnie osłania ciało. Warto pamiętać, że jest jeszcze bardzo praktyczny szlafrok męski z kapturem, który pozwoli między innymi zakryć świeżo umyte włosy.

Szlafroki męskie bawełniane - szeroki asortyment dla każdego

Każdy szlafrok męski ma swoje plusy, zależne od gustu noszącego. Warto wziąć pod uwagę szlafrok męski bawełniany, którego materiał jest najbardziej przyjazny skórze, szczególnie dla osób czułych na inne materiały, bądź alergicznych. W końcu bawełna jest stosowana od starożytności i po dziś dzień pozostaje wysoko doceniania przez ludzkość na całym świecie, szczególnie przez alergików i medyków.

Struktura szlafroka również ma znaczenie. Przykładowo szlafrok frotte męski, szczyci się swoją przyjemną i delikatną, ale odczuwalną strukturą, najbardziej porównywaną do miękkiego ręcznika. Nie drażni skóry, ani nie elektryzuje włosów, w dodatku idealnie sprawdza się po kąpieli.

Szlafrok męski to nie byle kawałek materiału na chwilę, lecz ubiór, który staje się częścią codziennych rytuałów, towarzyszy przy każdej podróży i pozwala na uczucie lekkości, komfortu i wygody. Warto sobie na to pozwolić i wybrać dla siebie odpowiednie typy na każdą okazję.

Wygodny i stylowy szlafrok męski – bawełniany

Proponujemy najwyższej jakości bawełniane szlafroki, które zostały starannie uszyte, co sprawia, że doskonale dopasowują się do męskiej sylwetki, nie ograniczając swobody ruchów. Modele wyposażone w elastyczny pasek, jak również kieszenie – są praktyczne oraz komfortowe, ponieważ umożliwiają łatwe zawiązywanie lub rozwiązywanie opisywanego elementu ubioru w dowolnym momencie. Pozwalają też na posiadanie przy sobie najważniejszych przedmiotów, takich jak telefon, portfel, co jest szczególnie przydatne nie tylko w domu, ale także podczas pobytów w szpitalu bądź sanatorium. Wybierz jeden z dostępnych w sklepie, eleganckich bawełnianych szlafroków męskich i zaopatrz się w model dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań!

Szlafrok Męski

Pokazano 1-9 z 19 pozycji
Pokazano 1-9 z 19 pozycji

Aktywne filtry