Szlafrok męski z kapturem Henderson 43377 Natch miękki ciepły kieszenie
Szlafrok męski z kapturem Henderson 43377 Natch miękki ciepły kieszenie

Szlafrok męski z kapturem Henderson 43377 Natch miękki ciepły kieszenie

Szlafrok męski z kapturem Henderson 43377 Natch to propozycja dla panów ceniących komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd w domowym zaciszu. Uszyty z przyjemnej, miękkiej dzianiny zapewnia ciepło i wygodę w chłodniejsze dni. Kontrastujące wykończenia nadają mu nowoczesny charakter, a praktyczne wiązanie w pasie umożliwia idealne dopasowanie do sylwetki. Dwie naszyte kieszenie na biodrach gwarantują funkcjonalność i wygodę podczas codziennego użytkowania. To doskonały wybór zarówno na wieczorny relaks, jak i spokojne poranki. Produkt polskiej marki Henderson, wykonany z najwyższą starannością.

154,80 zł
Brutto
Rozmiar
Kolor
Ilość

  • BEZPIECZEŃSTWO zakupów BEZPIECZEŃSTWO zakupów
  • Za DARMO dla zakupu od 250zł Za DARMO dla zakupu od 250zł
  • 14 dni na ZWROT 14 dni na ZWROT

Wyobraź sobie chłodny jesienny lub zimowy poranek, kiedy wychodzisz z łóżka i otulasz się miękkim, ciepłym szlafrokiem, który natychmiast zapewnia Ci poczucie komfortu i relaksu. Właśnie takie uczucie daje szlafrok męski z kapturem Henderson 43377 Natch – połączenie praktyczności i eleganckiego designu w codziennym domowym stroju.

Szlafrok został wykonany z wysokiej jakości, miękkiej dzianiny poliestrowej, która doskonale izoluje ciepło, pozostając jednocześnie przyjemna w dotyku. To materiał, który nie tylko ogrzewa, ale także jest niezwykle trwały, odporny na częste pranie i zachowuje swój estetyczny wygląd przez długi czas. Dzięki temu masz pewność, że szlafrok posłuży Ci przez wiele sezonów.

Model Henderson 43377 Natch wyposażony jest w praktyczny kaptur, który dodatkowo chroni przed chłodem i nadaje całości sportowego, nowoczesnego charakteru. Kontrastujące wykończenia podkreślają jego wyjątkowy styl, czyniąc go idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy cenią nie tylko wygodę, ale i modny wygląd.

Wiązanie w pasie pozwala dopasować szlafrok do sylwetki, co zwiększa komfort noszenia. Na biodrach umieszczono dwie duże, naszyte kieszenie, w których wygodnie schowasz telefon, pilot do telewizora czy drobiazgi potrzebne pod ręką. To praktyczny detal, który sprawia, że szlafrok świetnie sprawdza się podczas domowego wypoczynku, leniwych poranków czy wieczorów spędzanych z bliskimi.

Szlafrok Henderson 43377 Natch to doskonały wybór dla mężczyzn w każdym wieku. Może być używany nie tylko w domu, ale także w hotelu, spa czy na wyjazdach, gdzie komfort i ciepło są równie istotne. To także idealny pomysł na prezent – elegancki, praktyczny i ponadczasowy.

Wybierając produkt polskiej marki Henderson, zyskujesz pewność najwyższej jakości wykonania i dbałości o każdy detal. Marka od lat cieszy się zaufaniem klientów, oferując odzież domową, która łączy w sobie wygodę i estetykę.

Zamów szlafrok Henderson 43377 Natch już dziś w sklepie wygodne-spanie i ciesz się wyjątkowym komfortem na co dzień. Wspierając polską produkcję, wybierasz jakość, trwałość i elegancję w najlepszym wydaniu.

Skład materiałowy: 100% poliester


poniżej tabela rozmiarowa dla lepszego dopasowania produktu.

106077

Specyficzne kody

ean13
5903972663547