Opinie o Nas

Właścicielem  www.wygodne-spanie.com.pl  jest firma WYGODNE-SPANIE Agnieszka Owczarek prowadząca działalność gospodarczą  z siedzibą w Sieradzu, ul. Jana Pawła II 49/47 , 98-200 Sieradz, REGON: 730358245, NIP: 827-135-05-32,  wpisaną do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej)

Sklep www.wygodne-spanie.com.pl , jesteśmy firmą zajmującą się od lat sprzedażą bielizny nocnej w formie tradycyjnej stacjonarnej. Od pewnego czasu zaczęliśmy sprzedaż w sieci. Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie.

W naszej ofercie mamy renomowanych producentów krajowych jak i zagranicznych,
których oferta od lat opiera się na różnorodnym wzornictwie oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania. Dzięki temu każdy model piżamy damskiej lub męskiej oraz bielizny nocnej może sprostać oczekiwaniom klientów, którzy decydują się obdarzyć swoim zaufaniem sklep WYGODNE-SPANIE. Działając w ścisłej współpracy z najlepszymi producentami bielizny możemy zaoferować Państwu najbardziej atrakcyjny cennik na rynku oraz gwarancję oryginalności.

W naszym sklepie każdy klient może również liczyć na błyskawiczną wysyłkę oraz dostęp do najnowszych kolekcji, jakie producenci  mają w swojej ofercie. Wszystkie produkty mają za zadanie zapewnić swoim właścicielom wygodny i regenerujący sen. By to osiągnąć wykorzystują naturalną bawełnę, brak skrępowania oraz ucisku podczas nocnego odpoczynku oraz bogatą paletę kolorów, jakie przewidział dla nich producenci bielizny nocnej.
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno coś dla osób młodych, jak i eleganckie, proste i stonowane projekty dla dojrzalszego odbiorcy