Opinie o Nas

Kategorie produktów

List of products by brand Gaia

Pokazano 1-9 z 17 pozycji
Pokazano 1-9 z 17 pozycji
 • Biustonosz semi soft Gaia...

  Cena 118,60 zł

  Biustonosz semi soft (półusztywniany) w kolorze delikatnego beżu. Wykonany z delikatnej koronki podszytej bawełną. W górnej linii tiulowa siateczka. Ramiączka nieodpinane, ich szerokość uzależniona od wielkości rozmiaru. Łączenie miseczek i ramiączka ozdobione małymi kokardkami. Konstrukcja - SS10

 • Biustonosz semi soft Gaia...

  Cena 125,50 zł

  Półusztywniany biustonosz z fiszbinami z koronki i siateczki. Ramiączka nieodpinane. Boczki z elastycznej, gładkiej dzianiny. Model doskonale podtrzymuje biust. Konstrukcja SS10.

 • Biustonosz usztywniany Gaia...

  Cena 101,10 zł

  Biustonosz delikatnie usztywniony z wytłaczanej wzorzystej mikrofibry. Górna linia miseczek i boczki gładkie. Od wewnętrznej strony miseczki podszyte bawełną. Konstrukcja FC1.

 • Biustonosz usztywniany Gaia...

  Cena 111,90 zł

  Elegancki biustonosz z usztywnianymi miseczkami z koronki - wewnętrzna strona podszyta bawełną. Na łączeniu miseczek i ramiączkach satynowe kokardki. Nieodpinane ramiączka z regulacją. Idealny komplet z figami Sandy GFP 594. Konstrukcja FC2.

 • Biustonosz półusztywniany...

  Cena 119,20 zł

  Półusztywniany biustonosz damski. Miseczki z delikatnej koronki o kwiatowym motywie. Boczki z grubszej,sprężystej siateczki, wzmocnione pionową fiszbiną. Ramiączka nieodpinane.

  Konstrukcja SS10.

 • Miękki biustonosz z...

  Cena 101,60 zł

  Miękki biustonosz z fiszbinami. Miseczki z delikatnej koronki o kwiatowym motywie, do połowy podszyte beżową tkaniną. Gładkie boczki, wzmocnione pionowymi fiszbinami, nieodpinane ramiączka. Konstrukcja S7.

 • Biustonosz usztywniany Gaia...

  Cena 109,20 zł

  Biustonosz lekko usztywniany z gładkiej mikrofibry. Miseczki  formowane termicznie. Boczki z jednolitej mikrofibry. Idealny dla kobiet z większym - pełnym biustem. Ramiączka nieodpinane.

 • Biustonosz miękki Gaia BS...

  Cena 99,50 zł

  Miękki biustonosz z fiszbinami, idealny dla Pań z większym biustem. Góra miseczek z koronki, dół z podwójnej - dobrze trzymającej tkaniny. Ramiączka  nieodpinane. Konstrukcja S7.

 • Biustonosz semi soft Gaia...

  Cena 90,20 zł

  Biustonosz semi soft

  - z mikrofibry w prążek

  - górna linia z efektownej koronki

  -  miseczki od wewnętrznej strony do połowy podszyte bawełną

  - boczki ze sprężystej dzianiny

  - ramiączka nieodpinane