Opinie o Nas

Kategorie produktów

List of products by brand Fiore

Pokazano 1-9 z 18 pozycji
Pokazano 1-9 z 18 pozycji
 • Skarpetki Fiore Body Care...

  Cena 11,20 zł

  Skarpetki damskie z profilaktycznym efektem masażu stóp i z bezuciskowym ściągaczem. Dzięki zastosowaniu technologii Silver Fresh, skóra pozostaje sucha i świeża co zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.

 • Rajstopy modelujące Fiore...

  Cena 25,80 zł

  Rajstopy modelujące wykonane z włókien LYCRA® ENERGIZE o lekkim, stopniowym ucisku 5 - 7,9 mmHg na całej długości. Wspierają krążenie krwi i zapobiegają opuchliznom. dając uczucie lekkości. Dzięki zastosowaniu technologii Silver Fresh, skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. Działanie potwierdzone certyfikatem LYCRA® LEG CARE.

 • Skarpetki Fiore Body Care...

  Cena 10,30 zł

  Skarpetki z profilaktycznym efektem masażu stóp i z bezuciskowym ściągaczem. Dzięki zastosowaniu technologii Silver Fresh, skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością

 • Podkolanówki Fiore Body...

  Cena 11,20 zł

  Podkolanówki z profilaktycznym efektem masażu stóp i z bezuciskowym ściągaczem. Dzięki zastosowaniu technologii Silver Fresh, skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością.