Opinie o Nas

Kategorie produktów

List of products by brand Bratex

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
 • Skarpety Bratex Active...

  Cena 9,60 zł

  Męskie skarpety sportowe z bawełny 80% i włókien elastycznych. Wykonane w technologii bezszwowej. Nieuciskający ściągacz, w stopie ciepła frota, dodatkowe ściągacze uniemożliwiające przemieszczanie skarpety. Gwarantują maksimum komfortu w czasie uprawiania sportów. Kolorystyka: białe, jeans, stalowe, grafitowe - z ciemną stopą oraz czarne. Kolory wybierane losowo.

 • Skarpety Bratex Active...

  Cena 7,30 zł

  Męskie skarpety sportowe z bawełny 80% i włókien elastycznych. Gwarantują maksimum komfortu w czasie uprawiania sportów, wykonane w technologii bezszwowej, nieuciskający ściągacz. Kolorystyka: białe, grafitowe, jeans, szare, stalowe, czarne - z ciemną stopą.

 • Zakostki Bratex On Sport...

  Cena 6,90 zł

  Męskie zakostki sportowe. Doskonałe na rower, trekking i do biegania. Wykonane z najwyższej jakości przędzy bawełnianej z dodatkiem elastycznych włókien. Dostępne kolory:  biały-zielony, grafitowy-zielony, szary-pomarańczowy, czarny-zielony, czarny-czerwony, jeans-zielony, szary-zielony, biały-pomarańczowy, biały-jeans, biały-czarny - wybierane losowo.

 • Stopki męskie Bratex Active...

  Cena 5,20 zł

  Wygodne bawełniane stopki męskie w stylu sportowym z języczkiem na cholewce. Produkowane w różnych kolorach. Dzięki dodatkowemu ściągaczowi na stopie doskonale utrzymują się na nodze. Lekkie i przewiewne, idealne również do codziennego użytku.